Zacząłem stopniowo „przelewać” część moich dawnych wpisów do nowej wersji tego bloga (czy też „blogu”, jak byłoby chyba poprawniej, tylko że nikt tak nie mówi). Na razie poradziłem sobie z wpisami z pierwszego półrocza 2006. Robię niewielką selekcję, odrzucając głównie (prawie wyłącznie) wpisy o charakterze „organizacyjno-bieżącym”. Jeśli dotrą do nich Państwo, przewijając blog (nie na skróty, korzystając z miesięcy wyszczególnionych w kolumnie pod nazwą „Archiwa”), to poprzedza je charakterystyczny obrazek ze starą książką na stoliku, o taki:

…chyba, że w sposób uderzający wiąże się z nimi jakiś inny obrazek, który wtedy, w 2006 roku, wkleiłbym, gdybym umiał.

Korzystając z okazji chciałbym zwrócić Państwa uwagę na ikonkę przedstawiającą trzy poziome kreski (zarówno w smartfonach, jak na laptopach – w górnym prawym rogu ekranu). To menu, po którego rozwinięciu znajdą Państwo cztery pliki, zatytułowane: (1) „O mnie”, czyli info biograficzne, nieco bardziej serio, niż poprzednio; (2) „Kontakt”, czyli mój adres internetowy; (3) „Moje książki”, czyli spis moich publikacji, na razie bez prezentacji okładek i bez moich komentarzy (może później); (4) „O firmie SOSEN, czyli możesz zamówić Sosnowskiego :)”, czyli informacja o profilu mojej jednoosobowej firmy, która może zrobić to i owo dla Państwa, gdybyście uznali, że przyda Wam się to, co firma umie…

Na razie nie rekonstruuję Państwa komentarzy pod moimi dawnymi wpisami, choć bywały one bardzo inspirujące (pod moimi wpisami kilka wspaniałych dyskusji się odbyło, za które nie przestaję dziękować) – nie dlatego, iżbym tego nie rozumiał, ale ponieważ jest to nieco bardziej skomplikowane i żmudne. Zamierzam to stopniowo uzupełniać. Tylko że równocześnie kończę (mam nadzieję) nową powieść i nie mogę poświęcić temu blogowi w tej chwili tyle czasu, ile by należało.

Udostępnij


O mnieDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Premium WordPress Themes